+48 12 345 18 22 biuro@quizspotter.com

Co to jest Quizspotter?

To nowoczesna forma interaktywnej rozrywki, w której uczestnicy indywidualnie i drużynowo rywalizują ze sobą, odpowiadając na udostępnionych przez nas tabletach, na testowe pytania prezentowane przez animatora prowadzącego wydarzenie.

Emocjonujący turniej na żywo

W tej grze liczy się wiedza, refleks i strategia, a przede wszystkim dobra zabawa. Każda dobra odpowiedź przybliża graczy do wygranej. Pytania, właściwe odpowiedzi i wyniki zmagań są na bieżąco prezentowane na ekranach i komentowane przez konferansjera, zaś po zakończeniu całej rozgrywki składającej się z 21 rund wyłaniany jest zwycięzca i najlepsza drużyna.

Popularna i pożądana rozrywka

W Polsce interaktywne turnieje na żywo to nowość, jednak w zawrotnym tempie zdobywająca popularność. Trudno się temu dziwić, wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności teleturniejów takich jak Jeden z dziesięciu, Familiada i wielu innych. Widzowie chętnie sprawdzają wiedzę w zaciszu swojego domu w myślach odpowiadając na pytania zadawane w studiu telewizyjnym.

Idealne rozwiązanie na imprezy

Quizspotter dzięki swojej unikalnej technologii pozwala ludziom doświadczyć nieporównywalnie większych emocji w trakcie kilkunastominutowej lub kilkugodzinnej zabawy, a organizatorom wydarzeń daje szansę na wytworzenie unikalnej atmosfery.

631
603

Jak to działa?

Quizspotter to proste w użyciu rozwiązanie, które stawia minimalne wymagania w stosunku do organizatorów wydarzenia. Turnieje z jego wykorzystaniem można realizować zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze. System nie wymaga sieci Wi-Fi zainstalowanej na stałe w miejscu gdzie gra będzie przeprowadzana!

Serwer

Sercem gry jest serwer, który odpowiada za komunikację ze wszystkimi urządzeniami graczy, zliczanie wyników, sterowanie ekranami oraz oprawą dźwiękową. Steruje nim konferansjer, który decyduje o wyświetlaniu kolejnych etapów.

Ekrany

Ekrany główne służą do efektownego prezentowania nazw kategorii, pytań oraz wyświetlania aktualnych wyników. System jest tak skonstruowany tak, że obraz może być transmitowany na wiele ekranów dowolnego typu jednocześnie.

Konferansjer

Istotnie turniej to rozrywka towarzyska, dlatego osoba prowadząca odgrywa w niej bardzo ważną rolę – buduje napięcie i nadaje tempo gry. Dzięki jego obecności jest to rozrywka, która nie izoluje uczestników z nosami zanurzonymi w tabletach.

Drużyny

Podczas turnieju prowadzone są dwie równoległe klasyfikacje – drużynowa i indywidualna. W jednej drużynie możne znajdować się dowolna liczba graczy, a liczebność drużyn może być różna.