+48 12 345 18 22 biuro@quizspotter.com

Kto Piłsudskiego zna najlepiej? Konkurs wiedzy o Józefie Piłsudskim

1053
Historia uznaje Józefa Piłsudskiego za jedną z najważniejszych postaci w tysiącletnich dziejach Polski. Jego zasługi w odzyskaniu niepodległości a następnie odbudowie państwa polskiego i jego sił zbrojnych są niepodważalne. Czyny, myśli Piłsudskiego nadal mogą tworzyć podstawę dla naszej patriotycznej postawy.

Co pamiętamy z dziedzictwa, które pozostawił nam Pierwszy Marszałek Polski? Sprawdzian wiedzy o Józefie Piłsudskim na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli, przeprowadzony w nowoczesnej formule Quizspotter, która umożliwia obserwowanie przebiegu konkursu na telebimie przez wszystkich zgromadzonych, przypomni nam najważniejsze wydarzenia z działalności Naczelnika Państwa.

Kto może wziąć udział w konkursie? Wszyscy w wieku od 16 lat, którzy zapoznają się z regulaminem konkursu i do dnia 10 listopada 2017 do godz. 15.00 dokonają rejestracji na tej stronie w formularzu poniżej.

Na zwycięzców czekają nagrody: rower, tablet, kamera sportowa. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki! Zapisz się już teraz!

Osoby nieletnie będą mogły wziąć udział w konkursie wyłącznie za pisemną zgodą rodzica. Do pobrania: zgoda rodzica na uczestnictwo w turnieju.

Zapisy: do 10 listopada, godz. 15:00
Termin: 11 listopada 2017, początek konkursu o 17:00
Miejsce: Plac Piłsudskiego w Stalowej Woli (przed MDK)
Miejsce zbiórki przed konkursem: Poinformujemy zarejestrowanych mailowo

Warunki uczestnictwa: Rejestracja online, ukończone 16 lat

Organizator: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Regulamin: Plik do pobrania

Zapisy zakończone!